no-img
دانلود نرم افزار ریستر پرینتر اپسون

Reset Maintenance پرینتر اپسون چیست؟ | دانلود نرم افزار ریستر پرینتر اپسون


دانلود نرم افزار ریستر پرینتر اپسون

ادامه مطلب

Reset Maintenance پرینتر اپسون چیست؟
آموزشی

Reset Maintenance پرینتر اپسون چیست؟


شرکت اپسون یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پرینترهای جوهر افشان در دنیا میباشد که با ارائه انواع مدلهای پرینتر کار چاپ را برای مصرف کنندگان خانگی و اداری و تجاری آسان نموده است.
با توجه به حساسیت بالای چاپگرهای جوهرافشان بایستی سرویس های دوره ای برای این پرینترها انجام گیرد.
یکی از مهمترین سرویسهای مورد نیاز تعویض پدجوهر پرینتر میباشد.البته در حال حاضر بسیاری از کاربران با تغییر مسیر شلنگ تخلیه جوهر از پدجوهر به بیرون از دستگاه نیاز به این سرویس را برطرف نموده اند.
با هر بار انجام هدکلین مقدار زیادی جوهر از کارتریج به سمت پد پرینتر حرکت میکند تا هد دستگاه تمیزتر گردد.
پرینتر شما بعداز تعداد مشخصی هدکلین و پاور کلین دیگر قابلیت پرینت گرفتن را نخواهد داشت و حتی اگر شلنگ تخلیه جوهر را به بیرون از پرینتر هدایت کرده باشید به شما اخطار تعویض پدجوهر داده خواهد شد .

دلیل شرکت اپسون برای اینکار  افزایش طول عمر پرینترها مطابق استانداردهای خود بعد از مقدار مشخصی کارکرد میباشد که گزینه ای را در دستگاه های خود اعمال میکند بنام Reset Maintenance که با فعال شدن آن بر روی پرینتر ، دستگاه از کار افتاده و چراغ قطره و کاغذ به صورت یکی در میان شروع به چشمک زدن می کند .

نکته مهم : انجام هر بار هد کلین (Head clean ) و پاور کلین (Power Clean) مقدار زیادی به این شمارنده اضافه خواهد کرد. همچنین توصیه میشود جهت جلوگیری از بروز مشکل فنی برای هد پرینتر از انجام متوالی هدکلین خودداری گردد زیرا بسبب فشار زیاد در هنگام هدکلین و گرم شدن هد دستگاه امکان سوختن آن وجود خواهد داشت.پس فقط در مواقع ضروری از گزینه هدکلین استفاده نمایید و بین هدکلین ها به پرینتر و هد حتماً 5-10 دقیقه استراحت دهید.

در واقع اپسون با فعال کردن این گزینه به شما اعلام میکند که پرینتر جهت سرویس دوره ای و بررسی صحت عملکرد دستگاه به شرکت منتقل گردد تا در صورت نیاز ، روغنکاری قطعات متحرک و تعویض PAD Maintenance یا پد جوهر انجام گردد و صحت عملکرد پرینتر نیز بررسی گردد .

با بروز این مشکل چراغ جوهر و چراغ کاغذ چشمک زن خواهد شد و رنگ چراغها قرمز یا نارنجی خواهد گشت و این چراغ چشمک زن یعنی شما نیاز به تعویض پد جوهر دارید که در اصطلاح به آن خطای inkpad نیز گفته می شود .  بعد از تعویض پد جوهر کهنه بایستی با نرم افزار مخصوص پرینتر خود را ریست نمایید تا مشکل روشن شدن هر دو چراغ جوهر و کاغذ نیز برطرف گردد.

Reset Maintenance پرینتر اپسون

با توجه به اینکه در کشور ما اینکار برای کاربران هزینه و زمان زیادی را در بر دارد ، کاربران تمایلی به انجام این نوع سرویس های دوره ای را ندارند فقط جهت انجام ریست شمارنده (Reset Maintenance) به مراکز مختلف سرویس ماشینهای اداری مراجعه می نمایند و برای هر بار ریست مبلغ تقریباً بالایی را هزینه میکنند.

ما برای رفع این مشکل پیشنهاد ویژه ای داریم شما با دانلود نرم افزار ریست پرینتر یکبار و برای همیشه این مشکل رو خودتان شخصاً و در منزل یا محل کارتان حل نمایید . با نرم افزار اورجینال و نامحدود ریست پرینتر میتوانید در کمتر از 1 دقیقه مشکل پرینتر خود را حل کنید و در صورت نیاز به راهنمایی کارشناسان ما بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما خواهند بود.

همچنین لیست برخی از نرم افزارهای ریست پرینتر اپسون ارائه شده در وبسایت را میتوانید در ذیل مشاهده فرمایید:

دانلود نرم افزار ریست اپسون L1800

دانلود نرم افزار ریست اپسون L1300

دانلود نرم افزار ریست اپسون L220

دانلود نرم افزار ریست اپسون L805

و…

ما همیشه در کنار شما خواهیم بود و همراه با آموزش به شما کمک خواهیم کرد تا با کمترین هزینه مشکلات خود را حل نمایید .موضوعات :
آموزش ریست

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

error: نرم افزارهای اورجینال و نامحدود اپسون را با آسودگی خیال خریداری نمایید. !!